Skip to content

O Nas

Nasze wartości

Opieka 7 dni w tygodniu

Stawiamy pacjenta na 1 miejscu

Wsłuchujemy się w indywidualną sytuację zdrowotną każdego pacjenta oraz rozumiemy potrzeby poszczególnych grup pacjentów. Nasza oferta to wyraz szczególnej dbałości o komfort pacjentów i najwyższą jakość świadczonych usług.

Wykwalifikowani Lekarze

Stawiamy Na jakość leczenia

Nasz zespół medyczny to przede wszystkim doświadczeni lekarze specjaliści, których głównym celem jest zapewnienie pacjentowi najbardziej kompleksowej i profesjonalnej obsługi medycznej.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Stawiamy na Twoją wygodę

Nie możesz przyjechać do przychodni?
My przyjedziemy do Ciebie!
 W razie konieczności pobierzemy krew, dostarczymy do laboratorium, a z wynikami zapozna się lekarz przed postawieniem diagnozy.

New Line Clinics - nowy wymiar usług medycznych

Świadczymy usługi medyczne dopasowane do rzeczywistych potrzeb współczesnych pacjentów. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów, którzy:
  • cenią swój czas i jakość świadczonych usług,
  • nie mogą pozwolić sobie na czekanie w kolejce do świadczeń medycznych w ramach NFZ,
  • mają ograniczoną możliwość swobodnego przemieszczania się.

Jak to działa w praktyce? Wystarczy, że pacjent skontaktuje się z naszą przychodnią!

  1. Zespół koordynujący umówi wizytę lekarską lub w razie konieczności wyśle do pacjenta zespół medyczny w celu przygotowania pacjenta do wizyty.
  2. Zespół medyczny pobierze materiał do badań diagnostycznych, dostarczy próbki do wykonania diagnostyki, powiadomi pacjenta o terminie uzyskania wyników, dostarczy wyniki na umówioną wizytę lekarską.
  3. Dzięki naszym usługom — pacjent oszczędza czas i pieniądze, które musiałby przeznaczyć na kolejne wizyty i rewizyty w gabinecie lekarskim oraz na wizyty w laboratoriach diagnostycznych.
pediatra
opieka
konsulatacja
badanie-USG
Play Video